Prezenty dla fana motoryzacji

Zbliża się ważna okazja, a Ty nie wiesz, co wręczyć swojemu partnerowi? Motoryzacja i technologia to coś, co lubi większość mężczyzn. Poniżej znajdziesz kilka propozycji ciekawych gadżetów, które warto podarować fanowi motoryzacji i technologii. Zapraszamy do lektury.

Fajny prezent – zainspiruj się!

Oto lista gadżetów, które wywołają uśmiech na twarzy niejednego mężczyzny:

 1. Kamerka samochodowagadżety, które są przydatne to bardzo dobry wybór. Taka kamerka przyda się zarówno podczas jazdy jak i podczas postoju na parkingu. Dzięki niej możliwe jest zarejestrowanie wszystkiego, co może okazać się ważne w przypadku kolizji czy wypadku.
 2. Termos – Twój ukochany często podróżuje samochodem? Na pewno przyda mu się termos, który będzie mu towarzyszył i raczył smakiem ciepłej herbaty lub aromatycznej kawy.
 3. Przejażdżka luksusowym samochodem – taka możliwość to prawdziwa gratka dla wielkich fanów motoryzacji. Możliwości jest wiele. Wystarczy zapoznać się z ofertą firm organizujących takie prezenty, aby wybrać najlepszą opcję na prezent dla ukochanego.
 4. Indukcyjna ładowarka do telefonu – aby Twoja druga połówka już nigdy nie narzekała, że telefon rozładował się w najmniej odpowiednim momencie. Ładowarki indukcyjne są małe i poręczne, a ich użytkowanie zapobiega zniszczeniu gniazda do ładowania w telefonie.
 5. Alkomat – prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości jest zabronione, a przede wszystkim niebezpieczne. Czasami zdarza się tak, iż poranek po intensywnej imprezie nie daje pewności, czy można już prowadzić samochód. Aby rozwiać wątpliwości, przyda się dobrej jakości alkomat.
 6. Odkurzacz samochodowy – aby wnętrze auta było czyste i odświeżone. Odkurzacz samochodowy jest mały i poręczny, bardzo wygodny w użytkowaniu.
 7. Naklejki na samochód – w tej kwestii masz naprawdę duży wybór. Warto wcześniej upewnić się, czy druga osoba lubi takie ozdoby. Nie wszyscy bowiem lubią oklejanie samochodu.
 8. Portfel – nie taki zwyczajny, a taki, który przedstawia ulubiony model samochodu Twojego ukochanego. Warto również spersonalizować prezent i dodać coś miłego od siebie.
 9. Karta podarunkowa – do sklepu z gadżetami, do sklepu odzieżowego, na myjnię – możliwości jest wiele.
 10. Poduszka z motywem koła samochodowego – aby fan motoryzacji mógł ozdobić wnętrze swojego mieszkania w niebanalny sposób.
 11. Zimowy zestaw – w którym znajdzie się szczotka do odśnieżania samochodu, skrobaczka do szyb oraz płyn, który ułatwia pozbycie się szronu. To dobry pomysł na zimowy prezent.
 12. Breloczek do klucza – jako dodatek do głównego prezentu sprawdzi się doskonale.

Podsumowanie

Istnieje wiele możliwości wywołania uśmiechu na twarzy prawdziwego fana motoryzacji. Wielu mężczyzn uwielbia gadżety, dlatego są one dobrym pomysłem na prezent. Jeśli kompletnie nie masz pomysłu na coś konkretnego, najlepszym sposobem okaże się karta podarunkowa. Dzięki niej fan motoryzacji wybierze sobie coś, co naprawdę mu się przyda i sprawi przyjemność.

Leave a Comment