Zielone AGRO SHOW, czyli miejsce, w którym zobaczyć w akcji maszyny rolnicze wszystkich producentów

Zielone AGRO SHOW to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu targów rolniczych na 2023 rok. W jego trakcie będzie można zobaczyć nowoczesne maszyny rolnicze, z których korzysta się przy produkcji pasz zielonych dla bydła. Wśród tegorocznych wystawców są uznani producenci sprzętu z Polski i zagranicy. Dowiedz się więcej!

Co wyróżnia Zielone AGRO SHOW?

W kalendarzu targów rolniczych na 2023 rok Zielone AGRO SHOW bez wątpienia zajmuje wyjątkowe miejsce. W trakcie tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia wystawiać się będą uznani producenci sprzętu rolniczego, którzy specjalizują się w tworzeniu maszyn do produkcji pasz zielonych. To jednak nie wszystko. Swoje stoiska przygotują także firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, a także wytwórcy i dystrybutorzy folii rolniczych, elementów wyposażenia budynków inwentarskich oraz innych produktów wykorzystywanych w rolnictwie. Impreza odbędzie się w dniach 20-21.05.2023 w Ułężu w województwie lubelskim.

Jakie maszyny zobaczymy na targach?

Ważnym elementem wystawy, który co roku przyciąga rzesze rolników są pokazy maszyn zielonkowych podczas pracy. To największe pokazy maszyn zielonkowych w Polsce. Podczas Zielonego AGRO SHOW prezentowany jest cały proces technologiczny uprawy i zbioru traw. W trakcie tegorocznych targów prezentowane będą m.in. kosiarki, przetrząsacze, prasy zwijające, praso-owijarki, sieczkarnie polowe, siewniki, sadzarki, pielniki, ciągniki i przyczepy samozbierające. Jest to zatem nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w technologii rolniczej.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Tegoroczna wystawa Zielone AGRO SHOW to nie tylko prezentacje na stoiskach i pokazy maszyn. W tym roku impreza będzie wzbogacona o prezentacje i wystawy zwierząt hodowlanych. W programie wystawy zaplanowana jest: I Krajowa Wystawa Bydła Białogrzbietego, I Regionalna Wystawa Bydła Mlecznego, I Regionalna Wystawa Rodzimych Ras Koni. Wstęp na targi jest całkowicie bezpłatny. Wystawa czynna będzie dla zwiedzających w godzinach od 9:00 do 17:00.

Kategoria: kursy, targi

 

Leave a Comment